Cześć!

 

Nazywam się Dorota Habdas i mieszkam w pięknym, malowniczym miasteczku jakim jest Żywiec.

 

Fotografią zajmuję się od prawie 7 lat. Uwielbiam podróżować! Fotografia ślubna to dziedzina, która jest mi bardzo bliska. Jestem mężatką i zarazem osobą bardzo emocjonalną. Doskonale wiem, co człowiek przeżywa w dniu ślubu - wspaniałe emocje: wzruszenie, radość, a nawet łzy. To cudowny dzień, jedyny i niepowtarzalny, dlatego pragnę utrwalać piękno i wspaniałość tych chwil, pokonywać ich ulotność i zatrzymać każdy Wasz gest, uśmiech oraz pocałunek.

 

Do sesji podchodzę z pełnym zaangażowaniem oraz skupieniem. Praca, którą wykonuję przynosi mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam nowe wyzwania, a każdy ślub jest właśnie tą nową, niezapomnianą przygodą fotograficzną. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem i pozwolicie mi towarzyszyć Wam w tym szczególnym dniu. Zapraszam do kontaktu. 

 

 

 

Bloger kulinarny: www.domowe-wypieki.com

Uczestniczka drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho! TVP2 

Zobacz Portfolio

Kontakt

Moja przygoda w Bake Off - Ale Ciacho!

W 2017 roku byłam uczestniczką najsłodszego programie w Polsce - 2 edycji BAKE OFF - ALE CIACHO! w TVP 2. Spośród 300 zgłoszeń do programu otrzymałam szansę, która pozwoliła mi rozwinąć się nie tylko pod względem cukierniczym, ale również przeżyć wspaniałą przygodę. Udział w konkursie to fantastyczne doświadczenie. Jeśli potrzebujesz porady w zakresie tortu ślubnego, słodkiego stołu bądź innych deserów, pisz! Chętnie pomogę! 

Torty weselne mojego autorstwa :)

 

 

Moja pasja - blog kulinarny

contact:  +48 698 747 368

 

Copyright © 2017 Dorota Habdas Photography