FOTOGRAFIA KULINARNA

#recipes&photography

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po raz pierwszy profesjonalną fotografię kulinarną pokazała mi w 2013 r. Kinga Błaszczyk - Wójcicka - wspaniała fotograf kulinarna oraz wykładowca w Akademii Nikona. Swój warsztat doskonaliłam pod okiem Rafała Meszki - znanego i wybitnego fotografa, który zachwyca nie tylko fotografią kulinarną, ale również portretową, podwodną i reportażową. W roku 2017 zostałam finalistką 4 Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Kulinarnej w kategorii Smak Umami. Jestem współautorką bloga kulinarnego o tematyce wypiekowej "Domowe Wypieki u Justyny i Doroty" oraz programu "Słodka Kuchnia Pszczółek" produkcji Telewizji Katowice. 

 

Zapraszam do współpracy przede wszystkim do agnecje reklamowe, wydawnictwa, właścicieli restauracji, lokali gastronomicznych,  producentów, magazyny kulinarne oraz inne zainteresowane podmioty.

Jestem osobą otwartą, uwielbiam nowe wyzwania, dlatego z pewnością zaspokoję Państwa oczekiwania i wspólnie stworzymy wspaniały projekt. Realizuję zlecenia w każdym miejscu, jak również w swoim studio. 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy, gdzie punktem wyjścia jest stworzenie receptury, ugotowanie potrawy i finalnie wykonanie sesji zdjęciowej. Charakter każdego zlecenia jest inny, dlatego zapraszam do kontaktu po indywidualną wycenę. Z pewnością wybierzemy dla Państwa atrakcyjne rozwiązanie.

Poszukujesz fotografa do swojej książki kulinarnej i  chcesz mieć apetyczne fotografie? Zapraszam! 

Klient: #superfudgio &  #superkrowka

©2022 COPYRIGHT PHOTOGRAPHY DOROTA HABDAS FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŻYWIEC BIELSKO-BIAŁA