Cześć! :)

 

Jestem Dorota i jest mi bardzo miło, że zawitałeś/aś na moją stronę. Jeśli mamy razem współpracować, to poznajmy się bliżej! Zachęcam do przeczytania informacji o mnie, a Ty z kolei napisz do mnie TUTAJ i opowiedz o sobie, swojej drugiej połówce i tym najważniejszym dla Was dniu.  

 

 

FOTOGRAFIA KULINARNA

 

Tochę więcej... :)

Urodziłam się i wychowałam w Beskidach, a obecnie mieszkam w Żywcu.  Jestem osoba o szerokim spektrum zainteresowań i na pytanie: "Czym się zajmujesz?" zawsze reaguję z uśmiechem. Oprócz fotografii ślubnej, fotografuję jedzenie, współprowadzę stronę kulinarną Domowe Wypieki i jestem współautorką programu kulinarnego w TVP3 Katowice "Słodka Kuchnia Pszczółek".  Uwielbiam piec, dlatego jeśli w weekend nie fotografuję ślubu to piekę niezliczone ilości ciast lub prowadzę warsztaty z wypieków na terenie całej Polski.  

Aparat jest moim towarzyszem - wszędzie gdzie jestem, jest i on. To on pozwala mi "zatrzymać czas"  i daje szansę pokazania świata, tak jak widzę go ja. Kocham to co robię, bo dzięki temu czuję się spełniona i mam ochotę na więcej.  Niesamowicie doceniam, że mogę robić to, co kocham w życiu najbardziej.  

 

Uwielbiam podróże! 

Razem z mężem uwielbiamy podróżować. To właśnie podróże pozwalają rozwinąć mi skrzydła, jako fotograf. Poznaję świat, jego piękno i staram się uchwycić wszystko to, czego momentami nie dostrzegamy: cudowne światło, gesty, architekturę i jedzenie. Ooo taaaak! Uwielbiam rozwijać się kulinarnie, dlatego jestem uzależniona od zwiedzania lokalnych cukierni i kawiarni. Mój mąż z kolei wypija niezliczone ilości kawy, więc uzupełniamy się doskonale! :)

Uważam, że w życiu warto doceniać, więc doceniam i kocham to co mam: cudowny dom, męża i pracę. 

Wspólna kawa?

Jeśli masz ochotę na wspólną kawę, herbatę lub ciasto pisz! Chętnie spędzę z Tobą czas na sesji zdjęciowej, porozmawiam o fotografii lub zorganizuję warsztaty.  

Uwielbiam spinning, bieganie, zakupy i wielogodzinne rozmowy przez telefon z najbliższymi. Marzę o własnej kawiarni, która przyciągać będzie nie tylko deserami, ale cudownym klimatem. Każdy będzie czuć się w niej jak w domu, a ja postaram się uchwycić te cudowne momenty na fotografiach zamieszczonych na ściance lokalu.

 

Poznanie i relacja to klucz do sukcesu. 

Zależy mi na tym, abyście mnie poznali, gdyż to ma ogromny wpływ na budowaniu relacji między nami. Jestem od tego, aby uchwycić to co dostrzegam, ujęcia prawdziwe i szczere.  

 

 

 

Dzięki swojej pracy poznałam wspaniały ludzi, z którymi do dzisiaj utrzymuję kontakt i wielce to sobie cenię.

 

Liczę , że obdarzycie mnie zaufaniem i pozwolicie pokazać siebie, takimi jakimi jesteście. Ja z kolei pokażę Waszą relację "moimi oczami", subtelnie i z pasją. Zapraszam do współpracy.