Natalia & Paweł

"Dorota jest bardzo profesjonalna, otwarta, ma wyczucie chwili. Jakość zdjęć doskonała. Dorota jest pełna pasji i zaangażowana, co ułatwia pracę z klientem. Ponadto sesja ślubna również w miłej i luźnej, a zarazem profesjonalnej atmosferze. Bardzo polecamy!"

Andrea & Grzegorz

"Jesteśmy szalenie zadowoleni z wyboru fotografa. Oboje nie przepadamy za zdjęciami, ale naszymi ślubnymi zachwycamy się z całą rodziną. Dorota to profesjonalistka, która łapie świetny kontakt z parą podczas pleneru, na weselu natomiast pozostaje niezauważona, a wychwyca obiektywem wszystkie najważniejsze momenty.

Jej zdjęcia to dla nas najpiękniejsza pamiątka na całe życie, a album przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Polecamy całym sercem!"

Natalia & Patryk

"Profesjonalizm, pomysłowość, rzetelność to tylko kilka określeń, które kojarzą się Nam z Panią Dorotką. Jest to nie tylko świetny fotograf, ale także przesympatyczna kobieta, która robi to co kocha. Zawsze uśmiechnięta i pomocna.

Plener ślubny okazał się świetnie spędzonym dniem w miłym towarzystwie. Cała współpraca przebiegała bardzo sprawnie, a efekty zachwyciły ! Cudowne kadry oraz obróbka zdjęć. Dzięki Pani Dorocie mamy piękna pamiątkę. Będziemy gorąco polecać wszystkim znajomym." 

FOTOGRAFIA KULINARNA

Ania & Janek 

"Jeszcze raz dziękujemy ! Będziemy polecać Cię z całego serca. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i tych z dnia naszego ślubu, jak i z sesji. Wszystkie wyszły pięknie. Dziękujemy, że każdy najważniejszy moment został uchwycony i zostanie z nami na zawsze. Współpraca z Tobą była dla nas przyjemnością. Dziękujemy za zaangażowanie i włożone serce. Jeśli szukacie fotografa z pasją - Dorota jest idealna!"

Edyta & Damian 

"Od czego by tu zacząć... było wspaniale ! Chcielibyśmy Ci bardzo podziękować, że to Ty właśnie byłaś z nami w tak ważnym i pamiętnym dla nas dniu. Twoja obecność i podejście do nas sprawiło, że mimo stresu czuliśmy się bardzo swobodnie zarówno podczas ślubu, przyjęcia jak i pleneru. Z całego serca polecamy Dorotę, gdyż jest to osoba pełna pomysłów, energii potrafiący stworzyć niepowtarzalną atmosferę, jednocześnie zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

Sesja plenerowa, którą podsunęła nam Dorotka była dla nas strzałem w dziesiątkę, dzięki niej w pełni byliśmy w stanie pokazać emocje, jakie towarzyszą naszej miłości. Owoce Jej ciężkiej pracy zapierają nam dech w piersiach, pełne są naturalności jaką mogliśmy dzięki niej wydobyć. Przemiła, wrażliwa i godna polecenia osoba. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem, a za razem z wielką przyjemnością polecamy właśnie Dorotę!"

 

Natalia & Martin

"Zdjęcia, które zrobiła nam Dorota są po prostu przepiękne! Niewymuszone, spontaniczne - po prostu nasz najważniejszy dzień uchwycony taki, jaki był - pełen radości i miłości. Najlepsze w tym wszystkim było to, że wcale nie czuliśmy się skrępowani obecnością Doroty, nie krępowała nikogo uwagami na temat pozowania w ten czy inny sposób, a tę wyjątkowość chwili oddała nam na zdjęciach. To samo można powiedzieć o sesji w plenerze. Jeśli więc jesteście na etapie poszukiwań - serdecznie polecamy, a jeśli już się zdecydowaliście to będziecie zachwyceni! Jeszcze raz dziękujemy, Dorota!" 

Ewa & Sławek

"Zdjęcia są cudowne! Miło przypomnieć sobie ten niezapomniany dzień, który niestety tak szybko zleciał. Bardzo Ci dziękujemy za tą luźną atmosferę na plenerze, za piękna pamiątkę na całe życie, za to że byłaś w tym dniu z Nami! Jesteś super ciepłą osobą z którą na prawdę miło się współpracowało! Będziemy polecać z całego serca! Dziękujemy!"