FOTOGRAFIA KULINARNA

#breakfastideas

 

 

 

 

 

 

#bakewithlove

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

Po raz pierwszy profesjonalną fotografię kulinarną pokazała mi w 2013 r. Kinga Błaszczyk - Wójcicka - wspaniała fotograf kulinarna oraz wykładowca w Akademii Nikona. Swój warsztat doskonaliłam pod okiem Rafała Meszki - znanego i wybitnego fotografa, który zachwyca nie tylko fotografią kulinarną, ale również portretową, podwodną i reportażową. W roku 2017 zostałam finalistką 4 Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Kulinarnej w kategorii Smak Umami. Jestem współautorką bloga kulinarnego o tematyce wypiekowej "Domowe Wypieki u Justyny i Doroty" oraz programu "Słodka Kuchnia Pszczółek" produkcji Telewizji Katowice. 

 

Zapraszam do współpracy przede wszystkim do agnecje reklamowe, wydawnictwa, właścicieli restauracji, lokali gastronomicznych,  producentów, magazyny kulinarne oraz inne zainteresowane podmioty.

Jestem osobą otwartą, uwielbiam nowe wyzwania, dlatego z pewnością zaspokoję Państwa oczekiwania i wspólnie stworzymy wspaniały projekt. Realizuję zlecenia w każdym miejscu, jak również w swoim studio. 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy, gdzie punktem wyjścia jest stworzenie receptury, ugotowanie potrawy i finalnie wykonanie sesji zdjęciowej. Charakter każdego zlecenia jest inny, dlatego zapraszam do kontaktu po indywidualną wycenę. Z pewnością wybierzemy dla Państwa atrakcyjne rozwiązanie.

Poszukujesz fotografa do swojej książki kulinarnej i  chcesz mieć apetyczne fotografie? Zapraszam! 

Bułeczki ziemniaczane

Sesja dla: domowe-wypieki.com

 

Social media